Bizim için çok önemli galibiyet

Bizim için çok önemli galibiyet

Gaziantep Basketbol önceki gün deplasmanda güçlü rakibi Galatasaray'ı mağlup ederek önemli iş başarırken baş antrenör Nenad Markovic, bu galibiyetin çok değerli olduğunu söyledi.

Galatasaray maçına çok iyi çalıştıklarını ve sonucunu aldıklarını belirten Markovic, büyütülecek bir şey olmadığını ve önlerinde çok maç bulunduğunu belirterek, rehavet ortamı olmaması konusunda uyarılarda bulundu.  Markovic; “Bu maç bizim için Fenerbahçe maçına kıyasla daha iyi basketbol oynayabildiğimizi kanıtlayacağımız bir maçtı” diyen Markovic, şunları söyledi:” Mental olarak bu maça iyi hazırlandık. Her ne kadar Galatasaray 86 sayı atsa da ben iyi defans yaptığımızı düşünüyorum."

ÇOK ÖNEMLİ GALİBİYET OLDU

Markovic, sözlerine şöyle devam etti; "Özellikle ikinci yarıda olmak üzere çok zor şutları sokmayı başardılar. Hücumda topu çok iyi paylaşarak iç-dış dengesini çok iyi bulduk. İstatistiklere baktığınızda 27 asist yaptık. Sadece 6 top kaybımız var. Benim açımdan çok iyi bir gelişme. Böyle olunca da Galatasaray gibi güçlü bir rakibi yenmeyi başardık. Bizim açımızdan çok değerli ve önemli bir galibiyet oldu” diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
26.10.2020

Yorum yap

Diğer Haberler