Büyük rezalet... Gaziantepli tiyatrocu Orhan Uslu’nun skecini ulusal basın gerçek zannetti

Gaziantep'te ünlü tiyatro oyuncusu Orhan Uslu tarafından Gaziantep Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde çekilen kısa metrajlı skeç ulusal basın tarafından gerçek zannedilerek haber yapıldı ve izleyiyilere sunuldu.
Büyük rezalet... Gaziantepli tiyatrocu Orhan Uslu’nun skecini ulusal basın gerçek zannetti

 Görüntülerde tatlı yiyen bir vatandaşı canlandıran oyuncu Orhan Uslu, "Olayı gerçek zannedip haber yapmışlar" ifadelerini kullandı
Gaziantep'in yetiştirdiği usta oyuncu Orhan Uslu tarafından koronavirüs tedbirlerini parodi şeklinde vatandaşlara daha iyi anlatılmak için çekilen skeci gerçek zanneden ulusal medya haber yaptı ve büyük bir rezalete imza attı. 


Çeled Uşaklar Tiyatro Gurubunun Kurucusu Orhan Uslu sosyal medya hesabı üzerinden şöyle tepki verdi " Aylar önce Gaziantep emniyeti ile yaptığımız kamu spotunu bugün ülkenin tüm ana haberlerinde izledim. Olayı gerçek ve yeni zannedip haber yapmışlar. Üzüleyim mi sevineyim mi kararsızım. Söz sizlerin dostlar"
Uslu’nun sosyal medyadan yaptığı paylaşımın altına yüzlerce yorum yapıldı. Yapılan yorumlarda “Masabaşı habercilik böyle bir şey işte:( Nerden geldiğini, neden çekildiğini, kaynağını bilmediğin görüntüyü gündeme göre kafadan haberleştirirsen tersi bir durum oluşturursun. @orhanuslu27 usta aylardır bu tür kliplerle duyarlılık oluşturmaya çalışıyor oysa...”


Haber Merkezi
23.11.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler