CHP’nin zaferi kutlanacak

CHP Gaziantep 2.Sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan’dan, PUSULA’ya ziyaret
CHP’nin zaferi kutlanacak

CHP Gaziantep 2.Sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan, PUSULA’yı ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu. Kaplan, 24 Haziran akşamı CHP’nin ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin zaferini kutlayacaklarını söyledi.

Haftalardır seçim çalışması kapsamında yüzlerce köy ve mahalle ziyaretinde bulunduklarını burada edindiği izlenime göre CHP’ye büyük bir ilginin olduğunu vurgulayan İrfan Kaplan, hedeflerinin Gaziantep’te en az 5 milletvekilliği olduğunu kaydetti.

HEM CHP, HEM DE MUHARREM İNCE RÜZGARI VAR

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren CHP Gaziantep 2.Sıra Milletvekili Adayı İrfan Kaplan PUSULA’yı ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında görüşlerini bildirdi. Kaplan, vatandaşın AKP hukumetinden bıktığını yeni bir heyecan aradığını bu heyecanı da CHP’de gördüğünü ifade etti. Kaplan, “Partimize ilgi çok fazla. İlçelerin yanı sıra şehrin merkezinde de durum çok iyi. Sahada Hem CHP, hem de Muharrem İnce rüzgarı var. 24 Haziran'da oylarımız katlanacak” dedi.

VATANDAŞ “YAPARSA CHP YAPAR” DİYOR

CHP’nin seçim vaatlerini seçmene anlatırken, zorlanmadıklarını kaydeden Kaplan, şöyle konuştu: “çiftçilerle, emeklilerle, KOBİ’lerle, esnafla, işçiyle bir araya geliyoruz. Seçmen CHP’nin vaatlerini özümsemiş ve benimsemiş durumda. AKP’nin sloganı “Yaparsa Ak Parti yapar” ama vatandaş artık AKP’ye inanmıyor, vatandaş “Yaparsa CHP yapar” diyor. Çünkü biz 2015 yılında ne söz verdiysek AKP onu çalmaya çalıştı bir nebze olsun uygulamak istedi ama başarılı olamadı. Artık seçmende her şeyin farkında.”


Haber Merkezi
13.06.2018

Yorum yap

Diğer Haberler