ÇİFTE BAYRAM YAŞATTI

Şahinbey Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesinde 6.045 aileye çifte bayram sevinci yaşattı.
ÇİFTE BAYRAM YAŞATTI

Şahinbey Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesinde 6.045 aileye çifte bayram sevinci yaşattı. Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalar ve yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Şahinbey Belediyesi Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlarının yüzünü güldürdü. Ramazan ayı boyunca Şahinbey Belediyesi Sosyal Marketi’nden 6.045 yetim ve ihtiyaç sahibi aile faydalanırken, yardıma muhtaç aileler gıda ve kıyafet ihtiyacını Sosyal Marketten karşıladı.

TONLARCA ET DAĞITILDI

Sosyal Yardım İşler Müdürlüğüne kayıtlı aileler Sosyal Markete gelerek çocukları için bayramlık elbise ve çeşitli gıda alış verişinde bulundular. Şahinbey Belediyesi Ramazan ayı boyunca 15 bin gıda paketi dağıtımı gerçekleştirerek vatandaşının yanında olurken, bayram öncesinde 12.090 ton et dağıtımı yaparak ailelerin yüzünü güldürdü.

YÜZBİNLERCE KİŞİYLE İFTARDA BULUŞTUK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Şehreküstü Konakları ve Şıh Meydanı’nda her yıl 145.000 kişiyle iftarda bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar sofrasında 2009 yılından bu yana 765.850 kişiyi ağırlandı.

VATANDAŞIMIZA DESTEK OLUYORUZ

Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşların yanında olarak, onlara sosyal market üzerinden destek verdiklerini belirten Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Bu sosyal marketimizde toplamda 6 bin 045 aile faydalanıyor. Sosyal marketimizde, diğer marketlerde bulunan bütün ürünler bulunuyor. Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlarımız marketimize gelerek çocuklarının ve evlerinin bayramlık ihtiyacını karşıladılar. Onların Mutluluğu bizlerin mutluluğu oluyor” dedi.


Haber Merkezi
13.06.2018

Yorum yap

Diğer Haberler