Gaziantep Otelleri ile Gaziantep'i Yeniden Keşfedin

Güneydoğu Anadolu'nun ticaret merkezi Gaziantep, geçmişten günümüze Anadolu ve Ortadoğu arasındaki en önemli bağlantı noktalarından birini oluşturuyor.
Gaziantep Otelleri ile Gaziantep'i Yeniden Keşfedin

 Nüfus olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye'nin 8. kenti olan Gaziantep, bölgenin sanayi ve ticaret merkezi misyonunu üstleniyor. Gaziantep otelleri, gelişmiş ekonomik yapısı, kültürü ve eşsiz mutfağıyla ilgi çeken bu tarihi kenti ziyaret edenleri en güzel şekilde ağırlıyor.

İş veya gezi amaçlı kente gelenler, ister şehir merkezinde, ister şehrin hemen dışındaki seçkin konaklama tesislerinde keyifli zaman geçirme fırsatı yakalıyor. Farklı sektörlerdeki çok sayıda endüstri tesisine ve işletmeye ev sahipliği yapan Gaziantep, iş ve ticaret insanlarının yoğun olarak ziyaret ettiği bir kent kimliğiyle öne çıkıyor. Öte yandan, Zeugma Antik Kenti, bu antik kentten çıkarılan eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesi, Gaziantep Kalesi, tarihi konakları, turistik Bakırcılar Çarşısı ve diğer çarşıları, gezi veya turizm amaçlı kentte bulunanları büyülüyor.

Gaziantep'in bir başka ünü de mutfağından geliyor. Kebap, meze ve tatlıların donattığı Antep mutfağı, kenti ziyaret edenlerin damaklarında benzersiz bir haz bırakıyor. Gaziantep bu nitelikleri sayesinde sadece Türkiye'nin değil, yeryüzü kültür mirasına kattıklarıyla dünyanın da önemli bir yerleşimi olduğunu kanıtlıyor. Güzelliklerini keşfetmek veya ticaret yapmak isteyen misafirlerini elit Gaziantep otelleri ile ağırlayan şehir, bu ilgiyi fazlasıyla hak ediyor. Gaziantep, geçmişi bugüne bağlayan tüm tarihi, kültürel birikimini keşfetmeniz için sizleri bekliyor.


Haber Merkezi
17.11.2016

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler