Huysuz Virjin, Yeniden Maylo Reklamında

Lila Kağıt’ın samimi ve yenilikçi markası Maylo, Seyfi Dursunoğlu’nun ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle başrolde olduğu yeni bir reklam kampanyası hazırladı.
Huysuz Virjin, Yeniden Maylo Reklamında

2016 yılında başlattığı reklam kampanyası ile büyük ilgi gören Maylo, bu sene de yeni sezona iddialı ve samimi bir giriş yapıyor.

Kurulduğu 2008 yılından bu yana temizlik kâğıdı sektöründe önemli bir yer edinen Lila Kağıt’ın orta segment markası Maylo, Huysuz Virjinli yeni reklam kampanyası ile kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır ekranlarda olmayan Seyfi Dursunoğlu, özlenen karakteri ‘Huysuz Virjin’ ile bu sene de Maylo’nun reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında, Huysuz Virgin’in hazırcevap yorumları ve çekim ekibi ile tatlı atışmaları ile keyifli anlar yaşandı.

M.A.R.K.A. Ajans ve FilmEvi işbirliğiyle hazırlanan reklam kampanyası, tamamıyla Dursunoğlu’nun doğaçlama esprileri ve eğlenceli görüntülerinden oluşuyor. Yönetmen koltuğunda Şener Sonuşen’in oturduğu yeni reklam kampanyası, 22 Mayıs 2017 itibariyle televizyon, billboard ve internet sitelerinde yerini alacak.

 


Haber Merkezi
22.05.2017

Yorum yap

Diğer Haberler