İkna edildi, takımda kalıyor!

İkna edildi, takımda kalıyor!

Herkes Hatayspor karşısında kaybedilen 2 puanın şokunu yaşarken maç sonu soyunma odasında takım arkadaşlarıyla takım arkadaşlarıyla vedalaşarak "Ben gidiyıorum" diyen Junior Morais'in bu çıkışı karşısında ikinci şoku yaşadı.

Maç sonrasında yaşanan bu gelişme kırmızı-siyahlılarda şok etkisi yaratırken dün ise Junior Morais ile bir araya gelen yönetim oyuncuyu ikna ederek takımda tutulduğu öğrenildi. Morais'in "Hem faul yapıp, üstüne kendi kalesine gol atarak takımın galibiyetine engel olduğum için duygu patlaması yaşadım" dediği öğrenildi. Bunun üzerine gitme kararı alan Morais'in ikna edilerek takımda tutulduğu bildirildi.

TARAFTARA KÜFÜR ETMİŞ

Dün maçtan sonra sosyal medya hesabından bir taraftarın "evine dön" mesajına önce 'tamam' diyen Morais'in daha sonra ise küfür ettiği gözlendi. Bu davranış kırmızı-siyahlı taraftarlarca büyük tepki görürken sosyal medyada en çok dikkat çekici bir diğer paylaşım ise Morais'in Jefferson'un golünden sonra arkadaşlarıyla birlikte gol sevincine ortak olmaması dikkat çekti. 

ANTRENMANA ÇIKMADI

Öte yandan Brezilyalı futbolcu Junior Morais, özel izin alarak dünkü çalışmada yer almadığı belirtildi. Hatayspor maçında 11'de çıkan Morais, kafa olarak dinlenmek istediği ve dünkü antrenmanda yer almadı. Brezilyalı futbolcunun bugün yapılacak olan Galatasaray maçı hazırlıklarında yer alacağı belirtildi. Spor Merkezi


Haber Merkezi
25.01.2021


Yorum yap

Diğer Haberler