İyilik harekatı Ahbap Gaziantep'te bir ihtiyaç sahibine el attı

İyilik harekatı Ahbap Gaziantep'te bir ihtiyaç sahibine el attı

Gaziantep'te kanser tedavisi gören bir hasta Ahbap harekatının kurucusu Haluk Levent'ten yardım istedi. Levent'in ve Gaziantep Ahbap Grubu üyelerinin girişimi ile hastaya gerekli yardımlar yapılarak destek verildi.

Taner isimli bir vatandaş sosyal medya üzerinden Ahbap harekatının kurucusu Haluk Levent'ten yardım talebinde bulundu. Gaziantep'te tedavi gören hasta mesajında, "Haluk abi ben ben Taner Malatya'da oturuyorum 18 yaşında Kanser hastasıyım, Gaziantep'te tedavi görüyorum ailemin durumu olmadığı için tedavim aksıyor, Abi gidip gelmeye yol masraflarına ihtiyacımız var, ne olur abi yardım edin" dedi.

 

Bu mesaj üzerine harekete geçen Haluk Levent, Gaziantep Ahbap  grubundan destek isteyerek gerekli girişimlerde bulunulmasını rica etti. Bunun üzerine Gaziantep Ahbap Grubu yaptığı paylaşımda gerekli girişimlerde bulundukların belirterek, "Ahbabımızın ağrılarının hafiflemesi adına bizden talep ettiği ortopedik yatağı temin ettik ve tedavi sürecindeki yol masraflarını karşıladık. En kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz " diyerek yardımların ulaştığı bilgisini paylaştı.

 Mehmet Torun


Haber Merkezi
23.12.2020


Yorum yap

Diğer Haberler