Karaduman’dan başarı belgesi

Karaduman’dan başarı belgesi

Gaziantep'te çarşı ve mahalle bekçileri bir otomobilde 35 kilogram esrar ele geçirdi. Emniyet Müdürü Faruk Karaduman uyuşturucu satıcılarına büyük darbe vuran çarşı mahalle bekçilerini başarılarından dolayı kutlayarak ödüllendirdi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı çarşı ve mahalle bekçileri, Güneykent Mahallesi'nde durumundan şüphelendiği bir otomobili durdurdu. Otomobilden inen iki şüpheli olay yerinden hızla kaçtı. Otomobilde arama yapan bekçiler, paketlere sarılmış 35 kilogram esrar ele geçirdi. İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, iki bekçiye başarı belgesi verdi.

Konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:  “Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı  görev yapan Çarşı ve Mahalle Bekçilerimiz  08 Ekim 2018 günü Saat: 01:10 sıralarında Güneykent  Mahallesi 219 sokak üzerinde yaya devriye görevlerini yapmakta iken durumundan şüphelendikleri 60 ... ....  plaka sayılı araç durdurmuş, durdurulan araçtan inen şahıs aniden kaçmaya başlayınca, yapılan kovalamacalar sonucu şahısın yakalanması mümkün olmamış fakat durdurulan araç içerisinde yapılan kontrollerde ise bir çanta içerisinde plastiğe sarılmış vaziyette 15 paket toplamda 35 kilogram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak yapılan araştırmalarda olaya karışan aracın sahibi tespit edilmiş olup, olay yerinden kaçan şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Uyuşturucu satıcılarına büyük darbe vuran Çarşı ve Mahalle Bekçisi bu 2 personelimizi Emniyet Müdürümüz Sayın Faruk Karaduman başarı belgesi ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.” HÜSEYİN TORUN

 


Haber Merkezi
12.10.2018


Yorum yap

Diğer Haberler