Kuzenlerin kanlı hesaplaşması!

Kuzenlerin kanlı hesaplaşması!

Gaziantep’te 19 yaşındaki C.K.’nın bugün sabaha karşı tartıştığı kuzenleri tarafından darp edildikten sonra yaşadığı binanın 5’inci katından yarı çıplak vaziyette aşağıya atıldığı iddia edildi. C.K. yoğun bakımda tedaviye alınırken, olay sonrası kayıplara karışan kuzenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

İddiaya göre; Olay, Gazikent Mahallesi’nde bulunan Annaç Sitesi’nde meydana geldi. Yaşanan olayda, C.K. sabaha karşı annesi ile birlikte yaşadığı evden kuzenleri tarafından önce dışarıya çağırılıp, ailevi bir mesele yüzünden sokak ortasında darp edildi. Kavganın ardından eve dönen C.K.'nın kuzenleri evde kimsenin bulunmadığını görünce  saldırılarına burada da devam etti.

C.K.yı bayılıncaya kadar darp eden gözü dönmüş kuzenler daha sonra yarı çıplak vaziyette evin balkonundan sokağa attı. Sokakta bulunan bir otomobilin üzerine düşerek ağır yaralanan C.K. site sakinlerinin polise bilgi vermesinin ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ağır yaralı bir şekilde 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan C.K.’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilirken, olaya adı karışan ve firar eden kuzenlerinin yakalanması için çalışma başlatıldığı iddia edildi.

 


Haber Merkezi
26.10.2020


Yorum yap

Diğer Haberler