Polisgücü Yönetimi Emniyet Müdürü Zeybek’e ziyaret

Avrupa Trophy liglerinde Türkiye’yi temsil eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep’e yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ettiler
Polisgücü Yönetimi Emniyet Müdürü Zeybek’e ziyaret

Türkiye’nin Avrupa ve Dünya’da ki en önemli takımlarından birisi olan ve Avrupa Trophy liglerinde Türkiye’yi temsil eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep’e yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ettiler.

Zeybek hokey alanında uluslararası başarılara sahip bir kulübün Gaziantep’te yer almasının gurur verici olduğunu ifade ederek Başkan Kaplan ve Yönetim kurulu üyelerini kutlayarak takımlara gerekli desteği vereceklerini belirtti. İl Emniyet Müdürümüz Cengiz Zeybek’i ziyaret eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri kulübün yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

AVRUPA'DA SÖZ SAHİBİ KULÜBÜZ

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübünün Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve dünyada bilinirliliği yüksek kulüpler arasında yer aldığını ifade eden Başkan Kaplan “Kulübümüz Türkiye Süper Ligi ve Avrupa’da Trophy liglerinde kadın ve erkek takımlarıyla hokey sporunda söz sahibi bir kulüptür. Türkiye ve Avrupa Şampiyonluklarımızla ülkemizin adını bütün dünyaya duyuruyoruz. Önümüzde Türkiye Süper Ligi ve ardından Şubat ve Mayıs 2020’de gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonaları var."

POLİSGÜCÜ ÖNEMLİ VİSYON ÜSLENMİŞTİR

Kaplan, şöyle devam etti; "Şu ana kadar kulübümüz üst üste 7 defa kadın ve erkek takımlarıyla Avrupa Şampiyonluk kupasını Türkiye’ye kazandırmış, sayısız olarakta Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden İl Emniyet Müdürümüz Cengiz Zeybek Gaziantep’ten dünyaya açılan bir spor kulübünün bulunması ve bunun adının Gaziantep Polisgücü Spor olmasının ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek kulübün başarısı için gerekli her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Ziyaretin anısına Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürümüz Cengiz Zeybek’e Avrupa Şampiyonalarında Hırvatistan’da ve ve Alanya’da ki Trophy liglerinde kadın ve erkek takımlarının Gastronomi Kenti Gaziantep’in tanıtımı için özel olarak hazırlanan formadan bir adet hediye ederek günün anısına fotoğraf çektirdi.  BÜLTEN


Haber Merkezi
9.10.2019


Yorum yap

Diğer Haberler