Saç dökülmesi ve kelliğe son!

Bir yanda ışıl ışıl, göz alıcı saçlar, diğer bir yanda dökülen geleceği kellik olan saçlar... Binlerce insan saç dökülmesi ve kellik ile başa çıkmaya çalışıyor
Saç dökülmesi ve kelliğe son!

Bir yanda ışıl ışıl, göz alıcı saçlar, diğer bir yanda dökülen geleceği kellik olan saçlar... Binlerce insan saç dökülmesi ve kellik ile başa çıkmaya çalışıyor. Kozmetik ürünleri, düzenli uygulanan bakımlar bir yana işin altın anahtarı doğal yollardan geçiyor. Dr Celeson Hair Solutions Türkiye’de son derecede ünlü olan Prof.Dr.Mustafa Aslan tarafından şiddetle tavsiye edilen bir saç solüsyonu.

Yapılan Klinik araştırmalar sonucunda Dr Celeson Hair Solutions’un saç dökülmesi üzerindeki olumlu etkileri kanıtlandı. Prof.Dr.Mustafa Aslan şiddetle Dr Celeson Hair Solutions tavsiye ediyor.

DR CELESON HAİR SOLUTİONS İLE KELLİĞE SON

Sağlık Bakanlığı tarafından da tescil edilen Dr Celeson Hair Solutions’un (saç solüsyonu) ile kellik ortadan kalkıyor. Türkiye genelinde satışa sunulan Dr Celeson saç solüsyonun fiyatı ise 299 TL ile internet sitelerinde satışa sunuluyor.

Dr Celeson Hair Solutions saç dökülmesi yaşayan veya saçlarını korumak isteyen kişiler için formülü özel olarak güçlendirilmiş bir bakım saç solüsyonudur. Yapılan Klinik araştırmalar sonucunda Dr Celeson Hair Solutions’un saç dökülmesi üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından da tescil edilen Dr Celeson’un mucizevi kanıtlanmış formülü ile 60 günde tekrardan saçlara kavuşmayı sağlıyor. Yapılan Klinik araştırmalar sonucunda Dr Celeson Hair Solutions’un saç dökülmesi üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır. Saç onarımında yüzde 97 başarı, dökülmeleri önlemede yüzde 98 başarı, yeni saç oluşumunda yüzde 95 başarı, kepekleri önlemede yüzde 94 başarı göstermektedir. Türkiye genelinde satışa sunulan Dr Celeson fiyatı ise 299 TL ile internet sitelerinde satışa sunuluyor. Dr Celeson Hair Solutions ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler, www.drceleson.net adresinden ulaşabilirler. 

 

YAKLAŞIK 5 YILLIK BİR ÖMRE SAHİP

Son zamanlarda saçlarınızın dökülmesi rahatsızlık verici boyuta ulaştı. Oysa siz; gür, canlı ve parlak saçlarınız olsun istiyorsunuz. Kulaktan dolma duyduğunuz her yolu denediniz. Saç herkesin çok önemsediği bir mevzudur ve söz konusu saçlar olduğunda daha çok bakım merkezleri rağbet görür. Fakat en doğru yol işin uzmanı olan bir hekimden yardım almaktır. Konusunda uzman bir doktorla görüşüp fikrini almak saç dökülmesi sorununuzu çözmek için başlangıçtır. İşte konunun detayları… Dr Celeson Hair Solutions Türkiye’de son derecede ünlü olan Prof.Dr.Mustafa Aslan tarafından şiddetle tavsiye edilen bir saç solüsyonudur. Her saç folikülü yaklaşık 5 yıllık bir ömre sahiptir. Her saç folikülü başlangıçta bir bebek saçı olarak büyüyecek, yetişkin bir saça dönüşecek, daha sonra tekrar bir bebek saçı gibi büzülecek ve düşecektir. Yeni bir folikül bu saçın yerini çabucak değiştirecek ve bu döngü bu şekilde devam edecektir.

ÖZEL OLARAK GÜÇLENDİRİLMİŞ BİR BAKIM SAÇ SOLÜSYONU

Dr Celeson Hair Solutions saç dökülmesi yaşayan veya saçlarını korumak isteyen kişiler için formülü özel olarak güçlendirilmiş bir bakım saç solüsyonudur. Yapılan Klinik araştırmalar sonucunda Dr Celeson Hair Solutions’un saç dökülmesi üzerindeki olumlu etkileri kanıtlanmıştır.Prof.Dr.Mustafa Aslan şiddetle tavsiye ediyor..! Prof.Dr. Mustafa Aslan, Türkiye’nin en etkin 100 kişisi arasında gösterilmektedir. Tavsiyeleri dünya çapında kabul görmekte ve rağbet uyandırmaktadır.

KOLOJEN YAPIYI DESTEKLEYEREK YAŞLILIK ETKİLERİNİ AZALTIYOR

Saçları proteinler meydana getirir. Aminoasitler proteinlerin en ufak yapı taşlarıdır ve toplamda 20 farklı çeşidi bulunur. Vücut tarafından sentezlenemezler. Bu sebeple dışarıdan alınmaları gerekir. Her canlının ihtiyaç duyduğu aminoasitler farklıdır. Aminoasitlerin vücutta oldukça önemli rolleri vardır. Gelişim, kaslar, saçlar, deri esnekliği metabolizmik hareketler gibi önemli olayları düzenlerler. Bu nedenle saçlar için en önemli maddedir. Ayrıca kolojen yapıyı destekleyerek yaşlılık etkilerini azaltırlar. Bu ürün saç foliküllerini güçlendirmek ve uzatmak için yüksek güçlü minosidil içerir. Dr Celeson Hair Solutions mucizevi kanıtlanmış formülü ile 60 günde tekrardan saçlarınıza kavuşmanızı sağlar. Üstelik ücret iadesi garantisi ile!

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER VE KULLANIMI

Dr Celeson Dermarolleri sabah dökülen veya saç çıkmayan bölgeye uyguluyoruz. Ardından Dr Celeson Hair Solutions’u damlatıyoruz.. Ardından saça damlattığımız Dr Celeson Hair Solutions’u saça masaj yapıp saça yediriyoruz. Yukarıdaki işlemleri sabah akşam aynı şekilde uyguluyoruz.  Dermarolleri her gün yapmamaya önem gösterin, hergün kullandığınız takdirde hassas cildde kızarmalar meydana gelebilir. Yukarıdaki işlemleri 60 gün düzenli bir şekilde yaptığınızda dökülen saçlarınıza tekrar kavuşmanız mümkün!

UNUTMAYIN DÜZENLİ VE DOĞRU KULLANIM SONUCU ÜRÜN ETKİSİNİ KATLAYACAKTIR.

Ne kadar sürede Dr Celeson Hair Solutions’un etkisini görebilirim ? Dr Celeson Hair Solutions’un etkisini yukarıdaki yazılan kullanım şekline göre kullanmaya başladığınızda 60 günden itibaren gözle görülecek etkiyi görebilirsiniz.


Haber Merkezi
22.05.2019

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler