Vatan Partisi İslâhiye’de vatandaşlarla buluştu

Seçim çalışmalarını il merkezinde ve ilçelerde sürdüren Vatan Partisi Gaziantep adayları İslahiye’de hem esnafı ziyaret etti hem de Pazar yerinde yurttaşlarla bir araya geldi.
Vatan Partisi İslâhiye’de vatandaşlarla buluştu

Seçim çalışmalarını il merkezinde ve ilçelerde sürdüren Vatan Partisi Gaziantep adayları İslahiye’de hem esnafı ziyaret etti hem de Pazar yerinde yurttaşlarla bir araya geldi.

İslâhiye esnafını dolaşan Vatan Partisi Gaziantep 1.Sıra Adayı Mehmet Bedri Gültekin esnaf ziyaretlerini değerlendirdi. Esnaf ziyaretlerinde mevcut ekonomik krizden herkesin nasibini aldığının göründüğünü vurgulayan Gültekin vatandaşların çok büyük bir arayış içerisinde olduğunu mevcut iktidarla Türkiye’nin gitmeyeceği şeklinde çok yaygın görüşü halkın gördüğünü anlattı.

Vatan Partisinin de son yıllarda yürüttüğü mücadele ve elde ettiği başarıları da kamuoyunun yakından izlediğini gördüklerini ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşlardan aldıkları takdir ve tebriklerin bunu gösterdiğini ifade eden Vatan Partisi Gaziantep 1. Sıra Adayı Mehmet Bedri Gültekin şöyle devam etti: “Son iki gündür yaptığımız esnaf ziyaretlerinde şu gerçeği bir kez daha gördük; Türkiye büyük bir tarihi kararın eşiğinde, mevcut partilerle mevcut sistemle gidilebilecek bir yerin olmadığını herkes görüyor, söylüyor, dile getiriyor. Bu büyük karar doğrultusunda 24 Haziranda da çok önemli bir sonucun çıkacağını görüyoruz.”

Vatan Partisi heyetinin İslahiye’de Pazar ziyaretinde adaylara şikayetlerini ileten Latife Özdemir de şöyle konuştu: “Pazarda fiyatlar almış başını gidiyor, ekonomi almış başını gidiyor, fakir fukarayı düşünen yok. Yollar berbat, alt geçit yapıldı, hem tırlar geçiyor hem de yayalar geçiyor, her an için orada bir kaza olabilir. Yetkilileri aradığımızda da size özel yol mu yapalım diyorlar. Şimdi de her yerde oy istiyorlar, artık bunlara oy yok.”

Bir kuyumcu esnafı “Lozan’a gidip de sizin soykırım kararlarınızı tanımıyoruz, bu emperyalist bir yalandır diye bütün dünyaya haykırması bu adama oy vermek için yeter bize şeklinde desteğini ifade etti.

Vatan Partisi Gaziantep 1. Sıra Adayı Mehmet Bedri Gültekin bir esnafın HDP’yi niye kapatmak istiyorsunuz diye sorduğu soruyu şöyle cevapladı: “HDP PKK’nın ve dolayısıyla Amerika’nın kurduğu bir parti, aday listelerini bile Kandil yapıyor, bunu kendileri söylüyor. PKK’nın elinde silah var; asker, polis, vatandaş vuruluyor öte yandan ben demokrasiden yararlanıyorum seçime gireceğim diyor, böyle şey olmaz. Silahını bıraksın o zaman gelsin herkes nasıl siyaset yapıyorsa yapsın. O nedenle biz hiçbir zaman Tayyip Erdoğan’lı bir çözümün içinde olmayacağız, biz hiçbir Amerikan planının içinde bugüne kadar olmadık bundan sonra da olmayacağız, biz PKK’nın FETÖ’nün olduğu hiçbir yerde olmayacağız, her şeye bu açıdan bakarız, bütün partilere de bu çağrıyı yapıyoruz.

Doğu Perinçek’in kim olduğu bugüne kadar neler yaptığı ortada; Ermeni Soykırımı Yalanını bitirdi, Türkiye’ye hiç kimsenin yapmadığı bir hizmet yaptı. Silivri Duvarlarını yıktı, Türk Ordusunu kurtardı ve bugün PKK’yı Fetö’yü yok etmesini sağladı. Bölücü Açılım yapıyorlardı, bu oyunu bozdu. Fetö’cü darbeyi bastıran lider oydu, saat 22.30’da çıktı ekranlara bu bir Fetö’cü darbe girişimidir Türk Ordusu bu darbeyi bastıracak dedi ve gene Amerikan oyununu bozdu. Hükümet Rusya, İran, Irak, Suriye gibi komşu ülkelere düşmanlık yaptı Doğu Perinçek düzeltti. Bir insan geçmişte ne yaptıysa gelecekte de onun benzerini yapar, işte Doğu Perinçek’in  yaptıkları bunlar, diğer adaylar neler yapmış yan yana koyun kıyaslayın ona göre de oy verin”

Vatan Partisi bugün de esnaf ziyaretlerine devam edecek. Bayramın 2’nci Seçim İrtibat Bürosunda bayramlaşma yapacak olan Vatan Partisi bayramın birinci günü seçim çalışmalarına ara vermiş olacak.


Haber Merkezi
14.06.2018

Yorum yap

Diğer Haberler