Yeni hoca kim olmalı?

Gaziantepspor'da önceki akşam Marius Sumudica'nın görevine son verilmesinin ardından gözler yeni teknik direktöre çevrildi..
Yeni hoca kim olmalı?

Sumudica'nın görevine verilmesinin hemen ardından yönetim hoca adaylarını masaya yatırırken diğer yandan ise bir çok menejerler devreye girerek teknik direktör önerinde bulunduğu bildirildi.. Gündeme bir çok hoca getirilirken kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi, yaptığı açıklama ile hoca konusunda açık kapı bıraktı ve "Genç ve başarıya aç hoca getirmek istiyoruz" dedi.

İLK OLARAK KİMLERİN İSMİ GÜNDEME GELDİ

Rumen teknik adamla ayrılık kararının verilmesinin ardından yönetim arayışlara girdi. Kendi düşündükleri ve menejerlerin verdiği isimler üzerinde yönetim kurulu değerlendirmelerde bulundu. İlk olarak Ünal Karaman ismi masaya yatırılırken sırasıyla Aykut Kocaman, Tolunay Kafkas, Tamer Tuna, İlhan Palut, Bayram Bektaş, Bülent Uygun ve birde ismi öğrenilemeyen yabancı teknik adamın isimleri gündeme geldi.

AYKUT KOCAMAN OLMUYOR

Bir çok basında Gaziantepspor'un Aykut Kocaman ile anlaştığı yazıldı ancak böyle bir durum söz konusu olmadı. Özellikle deneyimli teknik adam Konyaspor'dan ayrıldıktan sonra pandemi dönemi takım çalıştırmayacağı ve önceki gün ise bir kez daha bu sözünü yinelediği bildirildi.

BÜLENT KORKMAZ İLE GÖRÜŞÜLMEDİ

 

Öte yandan özellikle ulusal medyada anlaştığı iddia edilen Bülent Korkmaz ile görüşme dahi yapılmadı. Şu an itibariyle Bülent Korkmaz, kırmızı-siyahlı yönetimin listesinde yer almazken anlaştığı yönündeki haberler gerçeği yansıtmıyor...

KİM OLABİLİR?

Ünal Karaman ismine bir çok yönetimin kabul etmediği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Listede yer alan deneyimli teknik adam yetenekli futbolcu avcısı olarak bilinen ve bir çok yıldız isim keşf eden Tolunay Kafkas ve Bülent Uygun isminde ise karar veremedi. Öte yandan Başkan Mehmet Büyükekşi'nin' genç  ve başarıya aç hoca düşünüyoruz' açıklamasının ardından akıllara ise son alarak Antalyaspor’da başarılı işler çıkaran Tamer Tuna, İlhan Palut ile daha öncede bu takımda başarıyla görev yapan Bayram Bektaş'ı getiriyor... Yönetimin bir kaç gün içinde yeni hocasıyla ilgili son kararı vermeye çalışacak..

MENEJERLER DEVREDE

Önceki akşamdan bu yana bir çok menejerler devreye girerek kulüp yönetimine isimler önerdiler. Akıllarda olmayan isimler bile yönetime bildirilirken yönetim bazı isimleri değerlendirmeye bile almadığı öğrenildi. Şu anda ligde zirve yarışı veren ve iyi bir tablo çizen kadroyu idare edebilecek bir isim üzerinde yoğunlaşan Gaziantepspor'da yeni teknik direktörün Kayseri maçı öncesi belli olması bekleniyor. Eyup Özkan 


Haber Merkezi
11.01.2021


Yorum yap

Diğer Haberler