Ak Parti sahada muhalafet nerede?

Ak Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Her gün erken seçim diye bağıranlar sahada yok”
Ak Parti sahada muhalafet nerede?

AK Parti Gaziantep il ve ilçe teşkilatları ile milletvekilleri sahaya indi ve vatandaşın taleplerini dinlemeye başladı. AK Parti Gaziantep’te çalışmalarını yürütüyor. Sahaya inen milletvekilleri ve teşkilatlar, dağ bayır demeden vatandaşın taleplerini dinleyip sorunlara çözüm üretmeye çalışıyor. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci,”Her gün erken seçim diye bağıranlar sahada yok, Ak Parti’nin tüm kademeleri sahada halk ile beraber. Biz yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz” dedi.

Saha çalışmaları hakkında PUSULA’ya önemli açıklamalar yapan Ak Parti Gaziantep il Başkanı Mehmet Eyup Özkeceçi, halk tarafından büyük bir ilgiyle karşılandıklarını söyledi. Özkeçeci, muhalefete de eleştiride bulunarak, “Her gün erken seçim çığırtkanlığı yapanlar sahada yoklar.  Ak Parti teşkilatı olarak bizler, bakanımız, MYKY üyemiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız , kadın kollarımız, gençlik kollarımız mahalle temsilcilerimiz ve  partililerimiz her gün sahadalar” ifadelerini kullandı.

AK Parti Gaziantep’te Meydanı boş bırakmıyor. Haziran ayında yapılan Kızılcahamam kampının ardından Gaziantep’te çalışmalara start verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sahaya inin, vatandaşın isteklerini dinleyin” talimatının ardından il ve ilçe teşkilatları, 2023 seçimleri öncesi sahaya indi. İl Başkanı Eyup Özkeçeci, ilçe başkanları ve teşkilat yönetimiyle birlikte başta şehir merkezi olmak üzere hazırlanan program doğrultusunda tüm ilçeleri tek tek ziyaret ediyor. Vatandaşın talepleri dinlenip, sorunlara çözüm üretilmeye çalışıyor.

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesiyle birlikte milletvekilleri Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel  ve Ali Şahin, il genelinde temaslarını sürdürüyor. 7 milletvekili kendi bölgelerinde çalışmalarını yürütüyor. Gün boyu talepler dinlenerek AK Parti hükümeti döneminde yapılan çalışmalar anlatılıyor. Günü birlik ziyaretlerine Gaziantep’in ilçeleri Nizip, Karkamış, Oğuzeli, İslahiye, Nurdağı, Yavuzeli ve Araban ilçelerini de ziyaret ederek yerinde incelemeler yapan, yürütülen yatırımlar hakkında bilgiler alan Milletvekilleri, 2023 projeksiyonu hakkında vatandaşları bilgilendiriyor. Başta Esnaf olmak üzere , Sivil Toplum Kuruluşlarına, çat kapı ev ziyaretlerine, partili partisiz bütün kesimlerle biraraya gelerek AK Parti iktidarı döneminde yapılan icraatları anlatan, Gaziantep’te devam eden ve planlanan kamu yatırımları hakkında bilgilendirmede bulunan AK Parti Gaziantep milletvekillerinin tam kadro saha çalışması yapması memnuniyetle karşılanıyor.  AK Parti Gaziantep milletvekillerinin tam kadro yaptıkları saha çalışmasında Belediye Başkanları ve teşkilat mensupları onları yalnız bırakmıyor.

ÖZEKEÇECİ’DEN PUSULA’YA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Saha çalışmaları hakkında PUSULA’ya önemli açıklamalar yapan Ak Parti Gaziantep il Başkanı Mehmet Eyup Özkeceçi, halk tarafından büyük bir ilgiyle karşılandıklarını söyledi. Özkeçeci, muhalefete de eleştiride bulunarak, “Her gün erken seçim çığırtkanlığı yapanlar sahada yoklar.  Ak Parti teşkilatı olarak bizler, bakanımız, MYKY üyemiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız , kadın kollarımız, gençlik kollarımız mahalle temsilcilerimiz ve  partililerimiz her gün sahadalar” dedi.

Özkeçeci, yaz ayları olmasına rağmen AK Parti’nin hiç ara vermeden teşkilat çalışmalarını sürdürdüğüne de dikkat çekti. Başkan Özkeçeci, “Milletvekillerimizin tamamı, yaz tatili demeden ilçe ilçe gezerek vatandaşımızla ve esnafımızla bir araya geldi. Teşkilatlarımız kendilerine eşlik ettik. Aynı anda 7 milletvekilimiz birden hafta içinde sahada yaptı. Belediye başkanlarımız aynı şekilde yaz aylarında yatırımlarını durdurmadan, her yerde çalışmalarını sürdürüyor. Burada teşkilatlarımız da tempo düşürmeden, ara vermeden çalışıyor. AK Parti’nin gücü milletinden gelmektedir. Yirmi yıllık bu serüvende çok şükür Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la bu güçlü bağı her türlü oyun, karalama kampanyası ve iftirayla yıkmak isteseler de başarılı olamadılar. Şimdi partimizin kuruluşundan bu yana geçen 20 yıllık sürede ülkemiz ve yerelde Gaziantep’imizin önüne serdiğimiz hizmetlerimiz ve ortaya koyduğumuz vizyonu taçlandıracak hizmetleri hayata geçirme vaktidir. Halkımız, hak ettiği hizmetlerin ancak AK kadrolar tarafından verilebileceğini biliyor ve bizlere güveniyor. İnşallah bu güvenden aldığımız güçle ülkemiz ve Gaziantep’imizin geleceği için hedeflerimizi birer birer hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

GAZİANTEP’TE ÇALMADIK KAPI, SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Ak Parti Gaziantep il Başkanı Mehmet Eyup Özkeceçi, Gaziantep ortak akıl ruhunun siyasete AK Parti’de de devam ettiğini belirterek, “ Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül, MKYK üyemiz Şamil Tayyar, Milletvekillerimiz Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Ali Şahin, Müslüm Yüksel, Sait Kirazoğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ilçe başkanlarımız, ilçe belediye başkanlarımız ile tam kadro sahadayız. Biz çok büyük bir aileyiz. Gaziantep’te çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Yarın seçim varmış gibi çalışmaya devam edeceğiz. Milletimizi dinleyip, onlara kendimizi anlatmaya ve Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat iletin dediğini selamını  iletmeye devam edeceğiz.”dedi.

 

 

 


Mehmet Torun
31.08.2021


Yorum yap

Diğer Haberler