Ak Parti sürekli yenilik peşinde

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığının Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.
Ak Parti sürekli yenilik peşinde

 Koçer, Ak Parti’nin sürekli kendini yenilediğini, 18 yıldır iktidarda olduğunu, bunu gerçekleştiren başka bir partinin olmadığını söyledi. Koçer, “Ak parti, sürekli kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Muhalefet yalan ve algı üzerine siyaset yaparken, Ak Parti, hizmetleriyle ön plana çıkıyor ve halkın gönlüne giriyor” dedi.

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığının Haftalık Olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısı Mehmet Eyüp Özkeçeci başkanlığında yapıldı. Toplantıya Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, misafir olarak katılarak Türkiye ve Gaziantep’e ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Milletvekili Koçer, Ak Parti’nin 18 yılda çok büyük hizmetlere imza attığını belirterek şöyle konuştu: “Ak parti sürekli hizmet üretme derdinde, muhalefet ise sürekli yalan ve algı operasyonu derdinde. Biz iktidara geldiğimizde bu yana sağlık, eğitim, aylağı,ö savunma sanayi ve ekonomi alanında çok büyük atılımlar yaptık. Sağlıktaki yapılan reformlar pandemi döneminde kendini gösterdi. Eğitim alanında yapılan yatırımlar göz önünde 10 yıl önce Gaziantep’te her derslikte 50 ve daha fazla öğrenci varken, şimdi yapılan okullarla derslik başına düşen öğrenci sayısı 30’lara geriledi”


Mehmet Torun
12.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler