Bir okul da ASSİAD’dan

Hayırsever Arap İş Adamları Derneği Başkanı Tarafından Anaokulu Desteği
Bir okul da ASSİAD’dan

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan, “100.Yılda 100 Hayırsever” kampanyası tüm hızıyla devam ederken, bir destek de Arap İş Adamları Derneği Başkanı Abdulgaffur Salih Asfour’dan geldi.

Hayırsever Abdulgaffur Salih Asfour tarafından, Şahinbey İlçesi Bülbülzade Mahallesine 10 derslikli Anaokulu yapımı için protokol imza töreni düzenlendi. Törene Vali Davut Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ve Arap İş Adamları Derneği Başkanı Abdulgaffur Salih Asfour katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Vali Davut Gül, “Abdulgaffur Salih Bey’ e teşekkür ediyorum. Kendisi Suriyeli misafirlerimizden, aynı zamanda Suriyeli İş Adamları Derneği Başkanı. Bu kampanyada olmanız bizleri çok mutlu etti. Size ve sizlere destek veren herkese teşekkür ederiz.”

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe şunları söyledi: “Okul öncesi eğitimde, bu bölgede anaokuluna ihtiyacımız vardı. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Protokol şehrimize hayırlı olsun.”

Hayırsever Abdulgaffur Salih Asfour ise şöyle konuştu: “Bizlerde çok teşekkür ederiz. Bu şehre borcumuz var. Benimde çocuklarım bu şehirde okudu. İnşallah ileride daha da katkıda bulunacağız.”

Konuşmaların ardından imzalar atılarak Vali Davut Gül tarafından, Hayırsever Abdulgaffur Salih Asfour’a teşekkür belgesi verildi.     Bülten


Haber Merkezi
30.11.2021


Yorum yap

Diğer Haberler