Gaziantep Basketbol’da yüzler gülüyor

ING Basketbol Süper Liginde Gaziantep Basketbol rüzgarı eserken kırmızı-siyahlılar aldıkları başarılı sonuçlarla Gaziantep'i gururlandırmaya devam ederken şehrinde yüzünü güldürüyorlar. 
Gaziantep Basketbol’da yüzler gülüyor

Ligin iddialı ekipledinden Beşiktaş ve Galatasaray gibi rakiplerini deviren Fenerbahçe ile başa baş bir oyun ortaya koymasına karşın son periyotta kaybeden Gaziantep Basketbol, Süper Ligin bir başka iddialı ekibi Tofaş'ı da 19 sayı farkla yenerek önemli bir galibiyete imza attılar. Baş Antrenör Tutku Açık ile birlikte önemli bir başarı ivmesi yakalayan kırmızı-siyahlılar 13 puanla 5. sırada yer alırken lider Fenerbahçe BEKO'yu 2 puan gerisinden takip ediyor.

DAİ; ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞIYORUZ

Bu sezon baş antrenör başta olmak üzere kadronun büyük bir bölümünü yenileyen ve yapılan başarılı transferlerle birlikte başarıda pay sahibi olan Genel Menejer Boray Dai, amaçlarının Gazişehir'i her platformda olduğu gibi basketbol Süper Liginde de başarıyla temsil etmeye çalıştıklarını söyledi. Dai; "Takımımız çok iyi gidiyor, nazar değmesin. Üst sıralarda yer bulmamız bu bizi gururlandırıyor. Asıl önemlisi bu başarılı sezon sonuna kadar sürdürebilmek. İlk maçtan bu yana hedefimiz Gaziantep'i başarıyla temsil etmek. Bu hafta evimizde oynayacağımız Türk Telekom maçında taraftarlarımızdan salonu doldurmalarını istiyoruz. Onların desteğine çok ihtiyacımız var" diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
16.11.2021


Yorum yap

Diğer Haberler