Güç Birliği Partisi gümbür gümbür geliyor

Eski Anavatan Partisi Teşkilat Başkanı Ali Karnap, önderliğinde kurulan Güç Birliği Partisi, 67 ilde teşkilatlanmayı tamamlarken, siyasete de iddialı bir giriş yaptı.
Güç Birliği Partisi gümbür gümbür geliyor

 Güç Birliği Partisi’nin merkez parti olduğunu, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta, “Güç Birliği Partisi Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi M. Murat Poyraz ile çıktığımız bu yolda gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Bizler halkın partisiyiz. Seçim varmış gibi senenin 365 günü çalışacağız. Artık değişim ve yenilik zamanı, gümbür gümbür geliyoruz” dedi.
“Yerel seçimlerde Şehitkamil’i sallayacağıma söz veriyorum. Çünkü alt yapımız sağlam, hazırlanarak geliyoruz” ifadelerini kullanan Palta, yarın seçim varmış gibi çalışacaklarının altını çizdi. “Bizim kırmızı çizgimiz vatandır. Bu kırmızı çizgimizi bozmayan herkese partimizde yer vardır. Şehitkamil, Şahinbey ve diğer ilçelerde teşkilatlanmalarımızı tamamlayıp, kongrelerimizi yaptık. Hatta Gaziantep İl Kongremizi gerçekleştirdik. İnşallah gelecek ay Anıtkabir’de atamızın huzurunda çıkacağız ve daha sonra çalışmalarımıza hız vereceğiz” şeklinde konuştu.
Palta, “Güç Birliği Partisi Başkan Danışmanı MYK Üyesi M. Murat Poyraz ile partimiz için gece-gündüz çalışıyoruz. Yeni bir parti olmamıza karşın vatandaşlarımızın çok büyük bir rağbeti var. Bizler halkın partisi olduğumuzdan liyakate çok önem veriyoruz. Partinin tanıtılması için gece-gündüz çalışmış emek vermiş kişiler her zaman bir adım önde olacak. Bizim için önemli olan para değil. Önemli olan halka hizmet etmesidir. Her zaman bu ülke için çalışacağız” dedi.
Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
“Belediyeler çok zayıf. Örneğin; İbrahimli’de her tarafta çöp konteynırı varken, Karşıyaka, Cinderesi ve kayaönü gibi Mahallelerde bir tane zor bulursun. Esas hizmet edilmesi gereken yerler kenar mahallelerdir. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu çalışıyor ve çalışmalarını takdir ediyorum, fakat Büyükşehir ile Şehitkamil Belediye Başkanları çalışmıyor.”

İktidara geldiğimizde emeklilik yaşını 50’ye düşüreceğiz. “65 yaş çok uzun bir süredir. Çünkü bu yaştan sonra emekli olsam ne olur olmasam ne olur. Emeklilerimize 3 bin 500 lira aylık vereceğiz. Asgari ücret 4 bin 500 lira olacak. Her zaman doktora veya memura değil, biraz da işçiye bakacaksın. Devlete ait her ilde 4 fabrika olacak. Ülke de işsizliği bitireceğiz.”
Güç Birliği Partisi Başkan Danışmanı MYK Üyesi M. Murat Poyraz, “Ebediyete intikalinin 82. Yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.” 


Mehmet Torun
9.11.2020


Yorum yap

Diğer Haberler