Hocam beni serbest oynatıyor

Gaziantepspor'un yıldız ismi Alexandru Maxım, Beşiktaş maçıyla ilgili pozitif düşündüğünü ve bu maçtan puanla döneceklerine inandığını söyledi.
Hocam beni serbest oynatıyor

Gençlerbirliği karşısında 10 kişi kalmalarına rağmen kazanmayı bildiklerini belirten Maxım, bu yüzden çok mutlu olduklarını ifade etti. Daha önceki haftalarda da iyi mücadele ettiklerini ancak 3 puan elde edemediklerini anlatan Maxim, şöyle konuştu: "10 kişi kalmamıza rağmen maçı çevirmiş olmamız bize öz güven kazandırdı. Ayrıca takım olarak sahada herkesin birbirine ne kadar yardımcı olmaya çalıştığını da Gençlerbirliği maçında gösterdik. Bu öz güven önümüzdeki maçlara da yansıyacaktır. Mesela önümüzde Beşiktaş maçı var. Bu maçla ilgili çok pozitif düşünüyorum. İstanbul'a gidip 3 puan alabileceğimizi düşünüyorum. "

PERFORMANSIMIN DÜŞTÜĞÜNÜ DÜŞÜNMÜYORUM

Rumen futbolcu, kendi performansıyla ilgili bir soruyu da "Performansımın düştüğünü düşünmüyorum. Önceden goller atıp, asistler yapıyordum. Şimdi biraz daha düştü. Belki o yüzden performansımın düştüğünü düşünülüyor ama futbol sadece skor değil. Hep skora katkıda bulunmak istiyorum ama bu bir takım oyunu. Hep beraber oynuyoruz. Çalıştıkça yeniden skora katkıda bulunmaya çalışacağım. Bunu ben de çok istiyorum." diye konuştu.

HOCAM BENİ SERBEST OYNATIYOR

Maxim, "Hocam benim serbest oynamama izin veriyor. Bu da bana öz güven veriyor aslında. Bu şekilde giderek daha iyi yerlere geleceğim. Bizden beklentinin farkındayız. Bunun için daha çok çalışacağız." ifadelerini kullandı. Spor Merkezi


Haber Merkezi
5.03.2021

Yorum yap

Diğer Haberler