İşte İmo'daki yeni yönetim

TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nde 14.Olağan Seçimli Genel Kurul tamamlandı.
İşte İmo'daki yeni yönetim

Çarşaf Liste ile yapılan seçimde Gökhan Çeliktürk, Buraky Güçyetmez ve Ali Aytek yarıştı. Yapılan seçimde Çeliktürk’ün yönetim listesinden 4 isim, Güçyetmez’in listesinden ise 3 isim İMO Yönetim Kurulu üyeliklerine seçildi. Seçimde 714 oy alan ve üç yönetim kurulu üyesi ile İMO Yönetimine yeniden seçilen Gökhan Çeliktürk’ün yeniden İMO Başkanı olarak seçilmesi bekleniyor.
TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nde 14.Olağan Seçimli Genel Kurul tamamlandı. Çarşaf Liste ile yapılan seçimde Gökhan Çeliktürk, Buraky Güçyetmez ve Ali Aytek yarıştı. Yapılan seçimde Çeliktürk’ün yönetim listesinden 4 isim, Güçyetmez’in listesinden ise 3 isim İMO Yönetim Kurulu üyeliklerine seçildi. Seçimde 714 oy alan ve üç yönetim kurulu üyesi ile İMO Yönetimine yeniden seçilen Gökhan Çeliktürk’ün yeniden İMO Başkanı olarak seçilmesi bekleniyor.

İlerleyen günlerde yapılacak olan Yönetim Kurulu Toplantısında Çeliktürk’ün yeniden İMO Gaziantep Şube Başkanı olarak belirlenmesi bekleniyor.

YENİ YÖNETİM ŞÖYLE:

Gökhan Çeliktürk, Burkay Güçyetmez, Mehmet Baki Sağlamer, Aydın Kirişçi, Hacer Çiftçi, Metin Girişken ve Selçuk Soysüren


Haber Merkezi
23.02.2020


Yorum yap

Diğer Haberler