Kahtalı’nın gündemi Teke

AK Parti Malatya Milletvekili ve Gaziantep Koordinatörü Hakan Kahtalı, Gaziantep programında Şahinbey Teşkilatıyla bir araya geldi.
Kahtalı’nın gündemi Teke

Şahinbey Meclis üyeleri, il ve ilçe yönetim kurullu üyeleri ve mahalle temsilcilerini dinleyen Kâhtalı Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke ile ilgili teşkilatın nabzını tuttu. Kâhtalı, birebiri görüşmelerinde ise Hasan Teke’nin İl başkanlığı ve büyükşehir belediye başkanlığıyla olan ilişkilerini sordu.
Ak Parti’de Şahinbey İlçe Teşkilatı, Gaziantep Koordinatörü Hakan Kahtalı, Başkanlığında bir araya geldi. İl Başkanlığındaki genel toplantıda toplantı da yapılan çalışmalar hakkında genel görüş alışverişinde bulunuldu.
Edinilen bilgiye göre; Gaziantep Koordinatörü AK Parti Malatya Milletvekili ve Gaziantep Koordinatörü Hakan Kâhtalı, toplantıda ilk olarak toplu halde Şahinbey Meclis üyeleri İl Yönetim kurulu üyeleri, eski ilçe başkanları ve mahalle temsilcilerini dinledi. Kahtalı, buradaki konuşmasında, isteyen kişilerle teke tek, veya ikili üçlü gruplar halinde görüşme yapacağını da belirtti.
Toplantının bitmesinin ardından Kahtalı birebir görüşmelere geçti. Yapılan görüşmelerde Kahtalı’nın teşkilatta sorun olup olmadığıyla ilgili bilgiler aldığı öğrenilirken, her görüşmesinde Şahinbey Şilçe Teşkilatıyla, Byükşehir Belediye başkanığı ve İl Başkanlığı arasında problem olup olmadığı konusunda sorular sordu. Kahtalı’nın yaptığı görüşmeleri raporlaştırarak, teşkilat başkanı Erkan Kandemir’e sunacağı öğrenildi.
MEHMET DEMİR


Haber Merkezi
18.10.2021


Yorum yap

Diğer Haberler