Kaplan'dan takıma moral

Hırvatistan’da ve Slovenya’da gerçekleştirilecek olan kadın ve erkekler Avrupa Açık Alan Hokey Şampiyonlarında bir kez daha Türkiye’yi temsil edecek olan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek takımlarını Alanya’da kampta ziyaret etti.
Kaplan'dan takıma moral

Teknik heyetle de görüşen Başkan Kaplan sporcuların moralinin yüksek olduğunu söyledi. Türkiye’nin Avrupa’daki gururu Gaziantep Polisgücü Spor kadın ve erkek hokey takımları Avrupa Şampiyonası öncesi Alanya’da kampa girdi. Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan kamp yapan sporcuları ve teknik heyeti Alanya’da yalnız bırakmayarak moral ziyaretinde bulundu. Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan Alanya kampında Avrupa Şampiyonası öncesi sporcularla buluştu.  Teknik heyetten bilgiler alan Kaplan sporcularla da şampiyona öncesi uzun uzun sohbet etme şansı buldu. Kamp ziyaretini değerlendiren Başkan Kaplan sporcuların morallerinin çok iyi olduğunu ve Avrupa’ya kazanmak için gideceklerini sözlerine ekledi.

YARIN GİDİYORLAR

Türkiye’nin hokey alanında ki en önemli kulübü olma özelliği taşıyan ve defalarca elde ettiği Avrupa Şampiyonluklarıyla Avrupa’da da hokeyin zirvesine oturan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü kadın ve erkek takımları 23-26 Eylül’de Hırvatistan ve Slovenya’da gerçekleştirilecek olan şampiyonalarda adeta Avrupa’nın devreliyle yarışacak ve ekibimiz yarın tamamlayacağı kamp çalışmasının ardından bu ülkelere gidecekler.. Başkan Kaplan, yaptığı değerlendirmede  “Şampiyona öncesi kampta ziyaret ettiğimiz takımlarım sporcularımızın ve teknik heyetimizin yüksek moralli olması bizleri mutlu etti. 23-26 Eylül 2021 tarihleri arasında kadın hokey takımımız Hırvatistan’da EuroHockey Club Challenge III, Kadınlar Hırvatistan 2021 şampiyonasında mücadele edecek" diye konuştu. BÜLTEN


Haber Merkezi
19.09.2021


Yorum yap

Diğer Haberler