Mert Aslan İlk Restoranını Gaziantep'te Kurdu

Mert Aslan İlk Restoranını Gaziantep'te Kurdu

Türk mutfağı dünya genelinde büyük beğeni toplamaya devam ederken, ülkemizde de bir çok girişimci zengin menülerini misafirlerine sunarak, dünyaya açılmak için çalışmalar yürütüyor. Türkiye'nin en güzel ve en bol lezzetine sahip olan Gaziantep'te, son aylarda kurulmuş olan MR.et oldukça beğeni kazanmış durumda. Fastfood artık dünya genelinde çok yaygın bir hale gelmiş olması nedeniyle, menülerinin büyük kısmını buna yer veren MR.et, farklı farklı lezzetleri bir araya getirip, geleneklerin dışına çıkmış durumda. Hayvan yemi ve premix yem üretimi yapan Phytobio Besin Maddeleri şirketinin Genel Müdürlük görevini üstlenen Mert Aslan tarafından kurulan MR.et, covid-19'a rağmen şimdiden ciddi beğeni kazanmış durumda. Phytobio Besin Maddeleri Türkiye'de İSO kalite standartlarına sahip ve Avrupa standartlarında müşterilerine hizmet veren ülkemizin sayılı yem üretim tesisleri arasında yer alıyor.

"Hedefimiz dünyaya yayılmak"

Mert Aslan sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olarak @mertaslann1 instagram hesabından faaliyetlerini paylaşıyor. Yapmış olduğu işleri burada paylaşan Aslan, ayrıca MR.et faaliyetlerini, menülerini ve restorandan görüntüleri @mretofficial hesabından paylaşarak, müşterilerinin memnuniyetlerine de yer veriyor. Dünya çapında hizmet vermek için faaliyetlerini bu yönde ilerlettiğini söyleyen Aslan, "Öncelikle Gaziantep gibi gastronominin en üst seviyede olduğu bir şehirde memnuniyeti toplarsak ve burada eksiklerimizi de giderirsek, dünyaya lezzetimizi yaymaya başlayacağız" açıklamalarında bulundu. 

Gazianteplilerden yoğun ilgi var

Covid-19 nedeniyle faaliyetlerine ara veren MR.et, Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı, 35’lik Cadde Nizip'te hizmet veriyor. Aileniz ile birlikte sıcak bir ortamda ve güzel bir ambiyans ile müşterilerine hizmet veren MR.et, profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile hizmet vermeye başladığı günden bu yana memnuniyeti üst planda tutuyor. Gaziantep lezzetlerini menülerine ekleyen Mert Aslan, dünyanın alışa gelmiş fastfood ürünleri içinde, bizim lezzetimiz ile birleştirerek farklı lezzetleri harmanlıyor ve yeni lezzetler ile kimsenin hayır diyemeyeceği menüler oluşturuyor. 

Mert Aslan kimdir?

1998 İstanbul Maltepe doğumlu olan Mert Aslan, 2017 yılında iş hayatına atılmış ve aile şirketi olan Phytobio Besin Maddeleri Şirketinin Genel Müdürlük görevini üstlenmiş. Edinmiş olduğu vizyon ve ailesinden gelen misyon ile hayvan yemi ve premix yem üretiminde ciddi atılımlara imza atmış. 2020 yılında ilk şubesini Gaziantep'te kuran Mert Aslan, MR.et ile dünyaya açılmayı hedefliyor. 


Haber Merkezi
10.02.2021


Yorum yap

Diğer Haberler