Moraller bozuk

Ligde kötü br görüntü çizen ve 12 puanla alt sıralara yakın kalan Gaziantep Futbol Kulübü'nde işler yolunda gitmiyor...
Moraller bozuk

Ligde aldığı sonuçların yanı sıra özellikle ortaya konulan kötü futbol camiayı endişeye sevk ederken son Giresunspor maçıyla birlikte herkesin morali bozuldu. Maça gelen çok az sayıda taraftar takımı ve teknik direktör Erol Bulut'u protesto ederken gelecekten bir hayli endişeli olduklarını dile getirdiler.

OYUN UMUT VERMİYOR

Gaziantep Futbol Kulübü, aldığı kötü sonuçlardan çok ortaya koyduğu mücadele endişe veriyor. Bu sezon evinde oynadığı Beşiktaş maçı dışında kazandığı maçlarda dahi ortaya koyduğu oyun beğenilmeyen Gaziantep Futbol Kulübü'nde endişe hakim.. Özellikle teknik patron Erol Bulut, geldiği günden bu yana bir türlü sistemini oturtturamazken kadro tercihleri ise her hafta tartışıldı.

TARAFTAR İSYANDA

Takımın aldığı sonuç ve ortaya koyduğu futbol taraftarı da isyan noktasına getirdi. Giresunspor maçında taraftarın hedefinde teknik direktör Erol Bulut vardı. Özellikle maçın ilk yarısının bitiş düdüğüyle birlikte futbolcuları soyunma odasına yuhlayarak yollayan kırmızı-siyahlı taraftarlar maçın ardından ise teknik direktör Erol Bulut'u istifaya davet etti. Spor Merkezi


Haber Merkezi
25.10.2021


Yorum yap

Diğer Haberler