Paintball Turnuvası ile stres attılar

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Birimler arası Paintball Turnuvası Şehitkamil Belediyesi iş birliği ile hafta sonu Dülük Tabiat Parkı’nda yapıldı.
Paintball Turnuvası ile stres attılar

 Şehitkamil Belediyesi organizasyonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli Paintball etkinliğinde kozlarını paylaştı. Pandemi sürecinde oldukça yoğun ve stresli günler geçiren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları doğa ile bir araya gelerek stres attılar...
Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, pandemi döneminde de Dülük Tabiat Parkının ev sahipliğinde vatandaşları ağırlamaya devam ediyor. Kamp alanında yer alan zipline ve paintball etkinlikleri katılımcılardan büyük ilgi görüyor.

EN BÜYÜK İLGİYİ PAİNTBALL ETKİNLİĞİ GÖRÜYOR

Gençleri yıl boyu doğayla buluşturan adres Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında heyecan ve macera dolu etkinlikler, pandemi döneminde hız kesmeden devam edecek. Kamu kurum ve kuruluşlardan, okullardan, sivil toplum kuruluşlarından, camilerden ve spor kulüplerinden öğrenci gruplarını misafir eden Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampında en büyük ilgiyi paintball etkinliği görüyor.

HAFTASONU UNUTULMAZ BİR GÜN GEÇİRDİLER

Hafta sonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Birimler arası Paintball Turnuvası Şehitkamil Belediyesi iş birliği ile Dülük Tabiat Parkı’nda yapıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları heyecan dolu güzel zaman geçirdiler. Şehitkamil Belediyesi organizasyonunda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli Paintball etkinliğinde kozlarını paylaştı. Pandemi sürecinde oldukça yoğun ve stresli günler geçiren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları doğa ile bir araya gelerek stres attılar...


Haber Merkezi
13.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler