Şamil Tayyar dur durak bilmiyor

Şamil Tayyar dur durak bilmiyor

Ak Parti MYK Üyesi Şamil Tayyar, dur durak bilmiyor. 3 gündür Gaziantep’te yoğun bir program geçiren Tayyar, ilçe teşkilatlarının son ziyaretini Oğuzeli’ne yaparken, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü ve MHP Şehitkamil İlçe Başkanlığını da ziyaret etti.


MYK Üyesi seçildikten sonra soluğu memleketi Gaziantep’te alan Şamil Tayyar, Gaziantep dop dolu bir 3 gün geçirdi. 7 taşra ilçeyi ve merkez ilçeler Şahinbey ile Şehitkamil’i ziyaret ederek esnafın ve vatandaşların sorunları dinleyen Şamil Tayyar, ziyaretlerde Cumhur İttifakını ve protokolü de unutmadı.

İLÇE ZİYARETLERİMİZİ OĞUZELİ’YLE TAMAMLADIK

Araban, Yavuzeli, Karkamış, Nizip, Nurdağı, İslahiye, Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek teşkilatın nabzını tutan Ak Parti MYK Üyesi Şamil Tayyar, ilçe başkanlığı ziyaretlerinin sonuncusunu Oğuzeli’ne yaptı. Diğer ilçelerde olduğu gibi Oğuzeli’nde büyük bir coşkuyla karşılaşan Tayyar, burada da birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tayyar, sosyal medya hesabından “İlçe ziyaretlerimizi Oğuzeli’yle tamamladık.İlçe Başkanımız Hilmi Özbudak ve dava arkadaşlarımızın coşkulu muhabbetine çok teşekkür ederim. Birlikte nice yıllara” paylaşımında bulundu.

MENDERES KARADUMAN EŞLİK ETTİ

Şamil Tayyar ilçe ziyaretlerinin ardından Cumhur İttifakı’na ziyarette bulundu. MHP Şehitkamil İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Tayyar’a MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan eşlik etti. Tayyar, daha sonra Menderes Karaduman ile birlikte Gaziantep Valisi Davut Gül’e ziyarette bulundu. Ziyarette Gaziantep’e ilişkin konular ele alınırken Tayyar, sosyal medya hesabından “Bereketli gündü. Önce MHP’nin Oğuzeli İlçe Teşkilatı’nda Muhittin Taşdoğan vekilimizin misafiri olduk. Sonra Gaziantep’in başarılı, sevilen Valisi Davut Gül, Bey ağırladı” paylaşımında bulundu.


Mehmet Torun
9.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler