Şifayı Medical Park’ta buldu

Şifayı Medical Park’ta buldu

6 Buçuk Aylık Hamile Covid-19 Pnömonisini Medical Park Gaziantep’te atlattı. Medical Park Gaziantep Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hatice Ender Soydinç tarafından takip edilen 6 buçuk aylık gebe olan Tuğba Aksüt, ateş, boğaz ağrısı ve şiddetli öksürük şikâyetleri ile hastaneye başvurdu.

Şikayetleri nedeniyle de Doç. Dr. Ender Soydinç tarafından Enfeksiyon Hastalıkları polikliniğine konsültasyonu istendi. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Vuslat Keçik Boşnak tarafından muayene edilen ve tetkikleri istenen anne adayı Aksüt, Covid-19 Pnömonisi tanısı konularak hastaneye yatırıldı.

 Doç. Dr. Keçik Boşnak tarafından gerçekleştirilen iki haftalık süreçte yatışı gerçekleştirilen ve yoğun tedavi ile sağlığına kavuşan Tuğba Aksüt şifa ile taburcu edildi. Tuğba Aksüt yaptığı açıklamada, ‘’Gebeliğim süresince Medical Park Gaziantep’te kontrolüm gerçekleşti Doç. Dr. Hatice Ender Soydinç ile başarılı bir şekilde 6.5 ayı tamamladık. Solunum sıkıntısı, ateş ve öksürük sebebiyle de Doç. Dr. Vuslat Hanım servise yatışımı gerçekleştirerek iki haftalık tedavi uyguladı. Süreç zorlu olmasına rağmen sonuç oldukça başarılıydı. Koronavirüsü bebeğimle atlattık. Tüm hekimlerime, hastanede geçirdiğim sürede bana yardımcı olan tüm personellere ve hastane yönetimine şükranlarımı iletiyorum.’’ dedi. Bülten


Haber Merkezi
25.10.2021

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler