Sosyal projeler, ele alındı

Sosyal projeler, ele alındı

Valilik koordinesinde, paydaş kurumlarla yürütülen; Ben Okuyorum Gaziantep Okuyor, Spor Şehri Gaziantep, Gazişehir Öğrenci Meclisleri ve diğer sosyal projeler, Vali Davut Gül başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ele alındı.

EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ

Gaziantep Valiliğinde düzenlenen toplantıda, “Ben Okuyorum Gaziantep Okuyor”, “Spor Şehri Gaziantep”, “Gazişehir Öğrenci Meclisleri” ve diğer sosyal projeler, ele alındı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, öğrencilerin faaliyetlerini önemsediklerini belirterek, “Veli, öğretmen ve öğrenci iş birliğiyle en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı. Valilik koordinesinde, paydaş kurumlarla yürütülen; Ben Okuyorum Gaziantep Okuyor, Spor Şehri Gaziantep, Gazişehir Öğrenci Meclisleri ve diğer sosyal projeler, Vali Davut Gül başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ele alındı.

ÖĞRETMEN-VELİ- ÖĞRENCİ İŞ BİRLİĞİ

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, “Öğrencilerimizin kitap okumasını, spor yapmasını, katılımcı olmalarını önemsiyoruz. Sosyal ve kültürel faaliyetler içerisinde yeteneklerini geliştirmeleri için projelerimizi uygulamaya başladık. Veli, öğretmen ve öğrenci iş birliğiyle en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı. 


Haber Merkezi
24.09.2021


Yorum yap

Diğer Haberler