Token'e gel sende söz sahibi ol

Token'e gel sende söz sahibi ol

Gaziantep Futbol Kulübü ile Socios.com arasında yapılan anlaşmayla kısa süre içerisinde satışa sunulacak olan GFK FAN Token için basın toplantısı organizasyonu düzenlenirken taraftar açısından önemli bir proje devreye sokulurken buradaki en önemli ayrıntının taraftarlar takımı üzerinde bu uygulama sayesinde söz sahibi olabilecekler.

Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyonu Kulüp Başkanı Cevdet Akınalile Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, Socios.com Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Sema Tuğçe Dikici katıldı. Socios Fan Token'in akışıyla ilgili bilgilerin aktarıldığı toplantıda kulüp başkanı Cevdet Akınal, taraftarların desteğiyle Gaziantep FK'yı dünya'ya duyuracaklarını açıkladı. Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, Fan Token'de çok önemli organizasyon ve etkinliklerin olacağını ve taraftarların takımları adına kararlar alabileceğinin altını çizdi.

TARAFTARLARIMIZIN DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Kulüp Başkanı Cevdet Akınal, böylesine bir anlaşmanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Gaziantep Futbol Kulübümüzün, kalıcı gelirlere kavuşması ve günümüz futbol ekonomisi şartlarında sürdürülebilir bir yapıya sahip olması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda bizler için büyük önem arz eden GFK Fan Token anlaşmasını Socios gibi bir dünya deviyle yaptığımız için çok mutluyuz. Taraftarlarımızın da desteğiyle bu anlaşmanın kulübümüze, şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Taraftarlarımızın her zaman olduğu gibi bu platformda da yanımızda olacağına inanıyoruz, Socios’a da sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.”

GAZİANTEP'İN DÜNYA ÜZERİNDE HEP ÖNEMLİ YER TUTMUŞTUR

Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk ise yaptığı konuşmada dünyanın bir çok dev takımının olduğu bu önemli projeye Gaziantep ismini de yazdırmalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Öncelikle böylesine güzide bir kulübümüzle bu anlaşmaya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gaziantep tarih boyunca hem ülkemiz hem de dünya için hep önemli bir yer tutmuştur. Gelişen teknoloji ve ekonomik hareketler ışığında GFK Fan Token’in de Socios.com aracılığıyla dünyanın her yerindeki futbolseverlere ulaştıracağız."

TARAFTAR TAKIMI ÜZERİNDE SÖZ SAHİBİ OLACAK

Altuğ, sözlerine şöyle devam etti; "Bu uygulamayla taraftarlar artık kulüplerinde söz sahibi olabilecekler. Düzenlenecek organizasyonlarla taraftarlar kimi zaman takımla birlikte deplasmana da gidebilecekler, takım formalarını da seçebilecekler. Bir çok alternatifimiz mevcut. Çok kısa bir süre içerisinde satışına başlayacağımız GFK Fan Token’in her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
17.11.2021


Yorum yap

Diğer Haberler