Zorlu maçtan bir puanla çıktık

Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto yaptığı açıklamada zorlu bir maçtan çıktıklarını ifade etti.
Zorlu maçtan bir puanla çıktık

Süper Lig'in 40'ıncı haftasında Hes Kablo Kayserispor, Gaziantep FK ile 0-0 berabere kalırken karşılaşmanın ardından konuşan Gaziantep FK teknik direktörü Ricardo Sa Pinto, hedeflerinin zayıfladığı için takımı maça motive etmek zor olduğunu belirterek, ortaya adil bir sonucun çıktığını söyledi.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto "Çok yüksek tempoda çekişmeli bir maçtı. Bizim için zorlu bir maçtı. Çünkü Kayserispor ligde kalma mücadelesi veriyor. İlk yarıya rakibimiz baskılı başladı. Sonrasında oyunun kontrolünü biz aldık. Maçta baskılı oynadık. İkinci yarıda hem dengeli hem de çekişmeli geçti. Rakip uzun toplarla kaleye oynamaya çalıştı. Bizim buna karşılık vermemiz gerekirdi. Zaten öyle de oldu. İki takımı da tebrik etmek istiyorum. İki takım da iyi mücadele ediyor."

ŞUAN TAKIMI MOTİVE ETMEK ZOR

Portekizli teknik adam sözlerini şöyle sürdürdü; "Şuanda takımı ekstra motive etmek çok zor oluyor. Bu hafta 5'incilik mücadelesi çok zor olduğu için takımı konsantre etmek biraz zor oluyor. Ancak futbolcularımız yine de özverili oyun sergilediler. Bence adil bir sonuç oldu. Kayserispor'a gelecekte başarılar diliyorum" diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
9.05.2021

Yorum yap

Diğer Haberler