Erdener Karataş

Erdener Karataş

20 Temmuz 2019 00:00:00

İstanbul'da bitti, İstanbul'da başlasın!

 

Spor Toto Süper Lig’de 2019-2020 Cemil Usta Sezonu fikstürü geçtiğimiz günlerde çekildi. Sezonu Fenerbahçe deplasmanı ile açacak olan Gazişehir, Süper Lig biletini aldığı İstanbul'da kaldığı yerden devam edecek.

Ligin yeni ekibi Gazişehir'in fikstür şemasına genel bir şekilde baktığımız da güçlü ekiplerle ilk haftalarda karşılaşacağını görüyoruz. İlk haftadan deplasmanda Fenerbahçe, 4. Hafta iç sahada Beşiktaş, ardından 7. Hafta yine iç sahada Başakşehir ve 8. Haftada dış sahada Trabzonspor ilk haftalar açısından Gazişehir'i oldukça zorlayacak gibi. Antep ekibi, Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray'ı ise 11. Haftada Antep'te ağırlayacak.

Sıcak bir iklime ait kent takımı yine genele baktığımız da kış aylarına gelen süreçte mevsimsel değişimleri iyiden iyiye hissedecekleri deplasman yolculuklarına gitmeyecek. Bu Gazişehir için oldukça olumlu bir durum.

Yeni bir lig, yeni rakipler, yeni oyuncular, yeni hoca, kısacası yeni bir başlangıç Gazişehir için hayırlı olsun. Büyük bir zafer kazandıkları İstanbul kapısından bu sefer yeni bir zafer yazmak istedikleri ligin ilk kapısını açacaklar. Vira bismillah!

Saygılarımla...

Yorum yap

Yazarın Diğer Yazıları