Erdener Karataş

Erdener Karataş

23 Ağustos 2019 00:00:00

Kabus!

Nerden başlayım, ne yazayım inanın bilmiyorum. Görmediğim bir oyunu ne kadar yorumlayabilirsem o kadar yorumlamaya çalışacağım fakat siz de ortada bir yorum göremeyeceksiniz.

Hasretle beklenen Süper Lig'de yeni sezon başladı. Başladı da, Gazişehir sanki sezonun başladığının farkında değil gibi... İlk maçında Kadıköy'de Fenerbahçe'ye konuk olan Antep ekibi saha içinde neredeyse yoktu. Fenerbahçe mi çok iyiydi? Yoksa Gazişehir mi çok kötüydü tartışılır. Ancak bana kalırsa şahsi fikrim Gazişehir çok kötüydü. Tabiki maçın ilk bölümlerinde çalınan 3 penaltı (ilk pozisyonun uzaktan yakından alakası yok) takımdaki tüm moralleri alt üst etmiş olabilir ama daha ligin ilk haftasında kendini bu kadar salmak, bu kadar savruk oynamak anlam verilir meseleler değil.

Sayın Sumudica'nın geleceğini fazla görmediğimi sezon öncesi yazılarımda belirtmiş ve umarım yanılan ben olurum demiştim. Şimdi görünen köy kılavuz istemiyor. Yine söyleyeceğim, bir 90 dakikadan hem Sumudica'yı hem de takımı yargılayarak umarım hata yapıyorumdur.

Saygılarımla...

Yorum yap

Yazarın Diğer Yazıları