Abdülhamit Gül’den başkanlara ziyaret

Başkanlar Tahmazoğlu ve Fadıloğlu, Belediyeler tarafından yürütülen proje ve çalışmalarla ilgili Abdulhamit Gül’e sunum eşliğinde bilgilendirmede bulundular.

Eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, beraberindeki; Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekilleri Latif Karadağ, Osman Toprak, AK Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Mesut Bozatlı ile birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette; Şehitkamil ve Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları da bulundu.

Başkanlar Tahmazoğlu ve Fadıloğlu,tarafından ilçede yürütülen çalışmalar ve projelere ilişkin bir sunum yapıldı. Sunum eşliğinde detaylı bilgi paylaşımında başkanlar yürüttükleri çalışma ve projelerin kurumlara ya da kişilere değil, millete özel olduğunu vurguladılar. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10233116/abdulhamit-gulden-baskanlara-ziyaret