Tahmazoğlu yeni yıla Süleyman Soylu ile Cudi Dağında girdi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 2022 yılına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Cudi Dağında girdi.

Tahmazoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Cudi Dağına çıkarak, orada görev yapan kahraman askerlerimizin yeni yılını kutladı.

Cudi Dağı'nın zirvesindeki Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Halit Özçelik Üs Bölgesi'ne giden Mehmet Tahmazoğlu, hayatı boyunca unutamayacağı bir yeni yıl geçirdiğini açıkladı.

Sosyal medyadan yeni yıla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Cudi Dağında girdiğini duyuran Başkan Tahmazoğlu, 'Cudi Dağı’nın zirvesinde, Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Halit Özçelik Üs Bölgesi'ndeyiz.. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile vatan nöbeti tutan kahraman Mehmetçiğimizle olmak çok büyük mutluluk.. Teröre karşı sarsılmaz bir mücadele ruhu ortaya koyan, hainlere kök söktüren Jandarma Genel Komutanımız Arif Çetin Paşamız ile Cudi Dağı Zirvesi'nde; Asla inmeyecek Al Bayrağımızın gölgesindeyiz" dedi.

Bakan Soylu, Cudi"de yeni yıla girerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da arayarak orada görev yapan askerlerin selamını iletti.

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10265157/tahmazoglu-yeni-yila-suleyman-soylu-ile-cudi-daginda-girdi