Demir’e yoğun ilgi

İYİ Parti ve CHP’nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, Millet ittifakındaki seçmenler tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, sokak sokak, cadde cadde gezerek oy toplamaya devam ediyor. Ejder Demir, seçimde son haftaya girdiklerini belirterek, “Tüm ekibim ve Gaziantep halkı ile beraber seçim gününe kadar 7/24 sahadayız. Gaziantep’te kazanan Millet ittifakı olacak. Kazanan İYİ’ler olacak” dedi.

Gittiği her yerde büyük bir ilgi ile karşılanan Ejder Demir, 31 Mart akşamı seçimlerden zaferle ayrılacağına inanıyor. Gaziantep’in sorunlarını yerinde tespit ettiklerini ifade eden Demir, “31 Mart akşamı Gaziantep İYİ olacak” dedi.

CHP’DEN TAM DESTEK

Pazarcı esnafların tezgâhlarını dolaşarak, esnaf ve vatandaşlarla tek tek tokalaşıp sohbet eden Ejder Demir, projeleri hakkında özet bilgiler aktarıp 31 Mart seçimlerinde kendisine destek olunmasını istedi. Gerçekleştirilen ziyaretlere Ejder Demir’in yanı sıra İYİ Parti ve CHP’li yöneticiler, belediye meclis üyesi adayları da katılıyor.

EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Pazarcı esnafları ile pazara sebze ihtiyacını almaya gelen vatandaşların samimi, içten ve sıcak davranışları ile karşılaşan Demir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde destek istedi. Pazarcı esnafı ve vatandaşlardan mevcut Pazar yerinde yaşanan sıkıntılar ve sorunlar hakkında da bilgiler alan Ejder Demir, göreve geldikleri takdirde kimseyi mağdur etmeden ve vatandaşlarla iletişim kurarak en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarının da sözünü verdi.

GAZİANTEP’İ KARIŞ KARIŞ GEZECEĞİZ

Çalışma arkadaşları ile birlikte Millet İttifakı ekibi olarak Gaziantep’teki pazaryerini ziyaret ettiklerini belirten Ejder Demir, “Yaptığımız ziyarette esnafımıza hayırlı işler dilerken, pazara alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet ettik, sorunlarını ve isteklerini dinledik. Bundan sonraki ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam edecek. Gaziantep’i karış karış gezeceğiz. İnşallah ta 31 Mart 2019’da yapılacak olan seçimlerde de zaferle çıkacağız ve Gaziantep kazanacak” dedi.

MEHMET TORUN

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10304641/demire-yogun-ilgi