One Piece izle - Anime izle - Jujutsu Kaisen İzle

One Piece izle - Anime izle - Jujutsu Kaisen İzle

One Piece, dünyaca ünlü bir anime manga serisidir. Gerilimli ve aksiyon dolu bir türe sahip olan bu seride orijinal karakterler popüler hale gelmesini sağlamıştır. Uygulamanın yanı sıra arka planda kullanılan efektler ve orjinal sesler dikkat çekiyor. Netflix platformunda yayınlanmaya başlayacak olan bu Manga serisi bir kaç sezondan oluşmaktadır. Programın yapımcısı 2019 yılında yapmış olduğu bir röportajda yaklaşık 5 yıl içerisinde tamamen serinin tamamlanacağını dile getirmiştir. Animasyonun yayınlanma zamanı 1999 yılında ilk yayınına yapmıştır.

One Piece konusu sürekli olarak bahsi geçen Yonkou 4 farklı imparatorluk olarak tasarlanmış bölgelerden birini ifade eder. Büyük korsan bulunur. Yeni Dünyada yani film animasyonun tabiriyle New world de bir imparator edası ile güçlerini gösteriyorlar. 4 büyük lider den birincisi Shankstır. O dönemde roger öldükten sonra new world'ün en kuvvetli korsanı olarak kabul edilmiştir. İkinci isim ise kaido dur. New world de Gecko Moria ile savaşmıştır. 3.isim Big mom. 4.isim beyaz sakaldır. Merak edenler internete One Piece anime izle yazarak aratabilirler.

Anime Seyretmeyi Özel Kılan Yapımlar

One Piece izle içerisinde popüler olan karakterler içerisinde sanji 19 yaşında bir aşçıdır. Genç oluşu ile Jujutsu animesindeki karakterleri de andırır. Jujutsu Kaisen izle ve aralarındaki farkı keşfet. Burada Sanji takıma 5.sıradan katılmıştır. Takımdaki bir diğer popüler isim ise Law'dır. Anime içerisinde en genç Shichibukai olarak görülür. İçerisinde bir diğer dikkat çeken isim ise görüntüsü ile şaşırtan ve balık adam olarak anılan jinbei'dir. Animasyon içerisinde Güneş korsanı üyesi olarak kabul edilmektedir. Dikkat edici bir detay ise bu gruba katılmadan önce sakallarını sürekli kesiyor oluşu daha sonra kesmediğini farkedilmesi dikkatlerden kaçmamıştır. Anime karakterleri içerisinde ismi Kaido olarak geçen ve yüz canavarı olarak adlandırılan sonuncu Yonko dur.

Korsan ittifakında baş düşmanlardan biri olarak kabul edilir. kadrosu içerisinde en güçlü korsan tayfası olarak kabul edilen beyaz sakallar oldukça popülerdir. Kaptanları içerisinde o bölgede en güçlü olarak kabul edilen Edward Newgate'dir. Bir Yonkou olarak bilinir. New World’ün yönetilmesinde rol oynayan 4 farklı korsanlardan biridir. Bu grup içerisinde en güçlü olarak bilinir. One Piece en yakın kişidir. Jujutsu Kaisen konusu ile tamamen aynı olmasa da karakterler ve genel tema ile uyum gösterir. Edward Newgate tüm savaşlarda cesurca dövüşse de sırtından hiçbir zaman yara almamıştır. Yeni dünya da tüm denizcileri yöneterek en büyük hükmedici olarak geçer.

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Hayatın İçinden bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10314416/one-piece-izle-anime-izle-jujutsu-kaisen-izle