Fatma Şahin Sahada Mansur Yavaş Nerede?

AK Parti 24, 25, 26. Dönem Gaziantep Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar, bir dönem aralarında soğuk rüzgarlar esen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e bu kez sahip çıkarak, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş üzerinden gönderme yaptı.

Gaziantep'te 1 metreyi geçen karla mücadelede Gaziantep Belediye Başkanlarının acımasızca eleştirildiğine dikkat çeken Tayyar, Fatma Şahin'in resimlerini sosyal medya hesabından paylaşarak, ''Yeri geldi eleştirdik, yeri geldi kızdık. Üstelik 55 yıl sonra bu denli yoğun karla karşılaşıldığı halde… Ama başkanlarımız sahadaydı, canla başla çalıştılar. Bu karelerle dalga geçenleriniz oldu, lafım size; Ankara felç, Mansur başkan nerde?'' ifadelerini kullandı.

Tayyar sosyal medya hesabından yaptığı diğer paylaşımda ise Ankara-Gaziantep karşılaştırması yaparak şunları söyledi: ''1967’den bu yana en yoğun karın yağdığı, kar kalınlığının 1 metreye kadar ulaştığı Gaziantep’i dile dolayanlar, 5 cm karla Ankara’da felç olan trafik karşısında kör ve sağır oldular. Ankara Balgat’ta bir vatandaşımız kendi yolunu kendi tuzluyor. Askıda tuz kampanyası mı başlatsak.''

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10345111/fatma-sahin-sahada-mansur-yavas-nerede