2 grup sokakta birbirine girdi, 2 kişi öldü… TEKSAS OLDUK

Gaziantep’te meydana gelen sokak çatışması, iki kişinin ölümüne, iki kişinin de yaralanması neden oldu.

BU ÖFKE NİYE?

Gaziantep, son dönemde üst üste cinayetler ve çatışmalarla anılan kent olmaya başladı. Son dönemde üst üste yaşanan kavga ve çatışmalar cinayetlerle sonuçlanırken, her gün farklı cinayet haberi gelmeye başladı. Daha 3 gün önce Oğuzeli ilçesinde kuzenlerin tarla nedeniyle bikbirine girip 3 kişinin ölmesinin ardından, dün de Güneykent’ten 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan cinayet haberi geldi…

ALACAK-VERECEK CİNAYETİ

Edinilen bilgiye göre, Şahinbey ilçesi Güneykent Mahallesi'nde, iki grup arasında alacak meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan, silahların da kullanıldığı kavgada, 1 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı. Ambulanslarla hastaneye kaldırılan yaralılardan biri kurtarılamadı. Diğer yaralının tedavisi ise sürüyor. Ölen kişilerin, Cuma A. ile Mehmet P. olduğu belirlendi. Hüseyin T.’nin ise ağır yaralı olarak hastanede tedavisine devam ediliyor.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ

Sokak ortasında çıkan silahlı çatışmada iki kişinin ölmesi üzerine, Gaziantep Polisi, bölgede güneş güvenlik önlemi aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma yürüten emniyetin, cinayet ile ilgili bazı isimleri gözaltına aldığı belirtiliyor. 

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/10381716/2-grup-sokakta-birbirine-girdi-2-kisi-oldu-teksas-olduk