Uğurlu Çeyiz’de büyük indirim

Beyaz eşya, elektrik - elektronik, ev tekstili, mobilya, zücaciye alanında hizmetleri ile büyük beğeni toplayan Uğurlu Çeyiz 41. yılına özel düzenlediği kampanyalar ile %50 ye varan indirim avantajı sağlıyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan Uğurlu Çeyiz yıllar içerisinde uğurlu bir aile kitlesi oluşturdu. 41 yıl önce gelin olurken çeyizini Uğurlu Çeyiz ’den düzen nineler ile bugün evlenen torunları Uğurlu Çeyiz kalitesi ile çeyizlerini hazırlıyor.

1981 yılınca Uğurlu Çeyizi kuran Uğurlu Çeyiz Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Uğurlu bugüne kadar müşterilerin güveni ile yol yürüdüklerini belirtti. Coşkun Uğurlu; “ Uğurlu Çeyiz’i kurarken her evde, her gelin çeyizinde mutlaka bir uğurlu eşyasının olmasını hayal etmiştik. 41 yıllık süreçte bu hayalimize ulaştık. Her evde mutlaka bir uğurlu eşyamızı görmek mümkün. Evlenenlerin ve evini yenileyenlerin ilk aklına geldiği firmayız. 41 yıl uzun bir yol, bu yolda müşterilerimiz bize güvendi bizde onların güvenini boşa çıkartmadık. 41 yıllık yolculuğumuzda bize güvenen müşterilerimize teşekkür ediyorum. 41 yıl anısına mağazalarımızda indirimler düzenliyoruz. Hediyeler veriyoruz. Tüm müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

1981 yılında kurulan Uğurlu Çeyiz kendine özgü satış stratejisi, müşterileri ile arasında oluşturduğu güven ile Gaziantep’te birçok mağazaya ulaştığı belirtildi.

41.Yıl indirimli kampanyaları eylül sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Haber Merkezi

- Gaziantep Pusula Gazetesi, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.gazianteppusula.com/haber/11643231/ugurlu-ceyizde-buyuk-indirim